Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Romfartuna GIF

Följ

Romfartuna GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Romfartuna GIF
Välj lag/grupp

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:30

      Västerås SK FK P12 vit (borta) P-12/13


      11:30
    • 11:00

      Syrianska IF Kerburan F 10 (borta) F-10


      13:00
    • 14:00

      Skinnskattebergs SK (borta) Herrlag


      16:00
    • 14:00

      Västanfors IF FK F13 röd (borta) F-13


      16:00
    • 14:15

      VSK - Trelleborg United Senior


      17:30
    • 15:00

      Barkarö SK F-12 (hemma) F-11/F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning United Junior


      17:00
    • 16:15

      Save the date F14/15


      19:15
    • 18:00

      Hemmamatch Romfa P11 - Hallstahammars SK FK P11 Röd P-11


      19:15
  • 2Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Uppföljning från föräldramöte 4 sep F-Ungdomslag


      19:00
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Öppet matchläger för 09 F-Ungdomslag


      21:00
    • 18:00

      Match, FC Europe - Romfa P-13


      19:00
    • 18:00

      Intressekoll match P13 P-12/13


      19:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 7Lör
    • 14:00

      Västerås BK 30 (hemma) F-11/F-12


      16:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Skiljebo SK P 10 Gul (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F09 (borta) F-Ungdomslag


      12:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 12:00

      Rytterne IS (borta) Herrlag


      14:00
    • 16:00

      Träning United Junior


      17:00
    • 16:15

      Avslutning Olearys P-12/13


      19:15
    • 16:15

      Avslutning på O'Learys P-13


      19:15
    • 18:00

      Avslutning med bowling och utvärdering F-11/F-12


      19:40
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 19:00

      Föräldramöte F11/12 F-11/F-12


      20:30
  • 12Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 18:45

      Avslutning med pizza P-11


      21:00
  • 13Fre
    • 12:00

      Interesseanmälan Select cup 13-15okt P-10


      00:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Interesseanmälan Select cup 13-15okt P-10

  • 15Sön
    • 00:00

      Interesseanmälan Select cup 13-15okt P-10


      16:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 13:00

      Avslutningsmiddag United Senior


      16:00
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 12:00

      Intresseanmälan McDonalds cup Västerås 20-22 P-10


      16:00
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.43
    • 19:00

      Ledarmöte P10 P-10


      20:30
  • 24Tis
    • 18:00

      Föräldramöte F13 F-13


      20:00
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      F18 EM-kval Sverige - Portugal F-10


      19:45
    • 18:00

      EM Kval U18 F-13


      20:00
    • 18:00

      Träning Innebandy PF16


      19:00
    • 18:00

      EM-kval F18 Sverige-Portugal F-11/F-12


      20:00
    • 21:00

      Bindande intresseanmälan träning på Hawkbridge F-11/F-12


      22:00
  • 26Tor
    • 19:00

      Föräldramöte P10 P-10


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 12:00

      WU19 EM-kval P-15


      20:00
    • 13:00

      Bollkalle/Flaggbärare på EM-kvalmatch P-11


      15:30
    • 13:00

      Flaggbärare / Bollflicka F-10


      16:00
    • 18:00

      F18 EM kval Sverige-Spanien F14/15


      20:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 (borta) Innebandy PF16


      11:00
    • 11:00

      Förbättringsarbete Ängen P-15


      14:00
    • 11:00

      Förbättringsarbete Ängen P-12/13


      14:00
    • 11:00

      Planskötsel Ängen F-13


      14:00
    • 11:00

      Förbättringsarbete på Ängen P-10


      14:00
    • 11:00

      Förbättringsarbete på Ängen P-11


      14:00
    • 11:00

      Förbättringsarbete på Ängen F-10


      14:00
    • 11:00

      Förbättringsarbete Ängen F14/15


      14:00
    • 11:00

      Förbättringsarbete på Ängen F-11/F-12


      14:00
    • 11:00

      Förbättringsarbete Ängen P-13


      14:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis
    • 18:00

      Intresseanmälan säsongen 2024 Herrlag


      19:00